Internetinės piniginės

Internetinės piniginės yra vis populiaresnis būdas apsipirkinėti internetinėje erdvėje nenaudojant banko kortelės ar banko pavedimo. Tai patogu tiems, kurie vengia atskleisti savo banko duomenis ar detalesnę tapatybės informaciją kitiems asmenims. Internetinės piniginės ypač dažnai naudojamos atsiskaitymams pokerio kambariuose, lažybų kontorose arba internetiniuose kambariuose.

Lietuvoje dažniausiai naudojamos Skrill(Moneybookers) ir Neteller internetinės piniginės. Abu paslaugų tiekėjai siūlo ir išankstinio apmokėjimo korteles, kurios veikia panašiai kaip kreditinės kortelės. Daugiau apie jas skaitykite čia.

Kadangi nėra oficialios klasifikacijos, kas yra internetinė piniginė, o kas ne, kai kurie linkę priskirti ir PayPal prie šios kategorijos. Tai gali būti tiesa Jungtinės Amerikos Valstijose, kadangi ten klientai gali laikyti pinigus PayPal sąskaitoje ar išsiimti PayPal kortelę. Tačiau Lietuvoje šios paslaugos nėra prieinamos, todėl PayPal yra tik mokėjimo būdas internetu. Dėl šios priežasties mes nepriskiriame PayPal prie internetinių piniginių.

Norite sužinoti daugiau apie Skrill ar Neteller paslaugas? Spauskite ant paveiksliukų:

 

Neteller internetinė parduotuvėskrill internetinė piniginė

 

 

Detalesnį paslaugų palyginimą rasite čia.

Naujienos, informacija, klausimai @facebook

3
Share