TransferGo siūlo užsidirbti!

TransferGo tarptautiniai pinigų pervedimai

Jei jus domina papildomas darbas internetu, norime pranešti, kad turite galimybę tapti TransferGo partneriais! Šis sėkmingas startuolis, užsiimantis tarptautiniais pinigų pervedimais, toliau tęsia populiarią partnerių (affiliate) programą, per kurią jau ne vienas užsidirbo papildomų pinigų, o itin darbštiems tai tapo vienu pagrindinių pajamų šaltiniu.

Noriu užsidirbti – ką reikia daryti?

Pirmiausia, turite užsiregistruoti TransferGo puslapyje, jei to dar nepadarėte. Tuomet savo paskyros lange, kairėje pusėje, rasite skyrelį “rekomenduok draugui”. Paspaudę ant jo, rasite nuorodą, kuria reikia dalintis interneto platybėse.

Kiek man mokės?

6 mėnesius jūs gausite 1 % nuo pritrauktų draugų perlaidų sumos. Tai gali būti ir daug, ir mažai – viskas priklauso nuo to, kiek žmonių pritrauksite, ir kiek pinigų jie perves. Jūsų nurodymu, uždarbis bus pervestas tiesiai jums į banko sąskaitą – itin patogu! Na, o kaip galima platinti nuorodą, priklauso nuo jūsų fantazijos – forumai, Facebookas, Google+, straipsniai, kiti socialiniai tinklai. O gal jūs turite savo blogą ar puslapį? Tokiu atveju, galite įsidėti TransferGo reklamos banerį, kuris bus susietas su jūsų paskyra. Taip uždirbsite dar daugiau nevarvindami akių prie ekrano! Banerius rasite čia.

Sėkmės uždarbiaujant! Gal kai kuriems jau pavyko užsidirbti? Pasidalinkite savo istorija komentaruose!

18
Share

Leave a Reply