Skrill

skrillKas yra Skrill (Moneybookers)?

Skrill (Moneybookers) – virtualių pinigų pervedimo būdas. Galima siųsti pinigus iš savo sąskaitos, bet kuriai bendrovei ar asmeniui (galima siųsti pinigus net neregistruotam el. paštui!) per el. paštą už labai mažą mokestį.
Skrill (Moneybookers) neturi jokių mėnesinių ar metinių mokesčių!

Registracija Skrill (Moneybookers)
Skrill (Moneybookers) - registracija visiškai nemokama! Užsiregistravę ir suvedę teisingą informaciją bei el. paštą vėliau visą šią informaciją galėsite pakeisti, tačiau kiekvieną kartą reikės patvirtinti informacijos autentiškumą. Taip pat vėliau galėsite prisijungti kiek norite el. pašto adresų prie Skrill (Moneybookers) sąskaitos.
Skrill (Moneybookers) sąskaitą galite atsidaryti ir Lietuvos Litais!

Atkreipkite dėmesį!
• vienas asmuo gali turėti tik vieną sąskaitą!
• naudokite unikalų slaptažodį, kad Jūsų pinigai būtų apsaugoti! Rekomenduojame reguliariai keisti savo slaptažodį.

Kaip veikia Skrill (Moneybookers)?
Kaip jau minėta, Skrill (Moneybookers) yra virtualūs pinigai ir vienintelis dalykas, ką jums reikia padaryti, tai atsisiųsti pinigų į savo  el. sąskaitą, o vėliau lėšas naudoti persiunčiant asmenims (bendrovėms), kurie turi Skrill  sąskaitas ar apmokėjimo būdus. Taip pat Jūs galite siųsti pinigus į el. pašto adresus, kurie dar neregistruoti Skrill (Moneybookers) – asmenys gaus pranešimus, o užsiregistravę gaus ir pinigus.

pinigu_pavedimai_moneybookers_moves

Kaip atsisiųsti pinigų į Skrill (Moneybookers)
Pinigai gali būti siunčiami iš kreditinės kortelės arba banko pavedimu.

Kaip su Skrill (Moneybookers) apmokėti internete?
Mokėdami už paslaugas ar prekes internetinėse bendrovėse pasirinkite apmokėjimo būdą „Skrill (Moneybookers)“ (ar bendrovė teikia šį apmokėjimo būdą galite pamatyti ir Skrill (Moneybookers) logotipo tame puslapyje) ir suveskite savo Skrill (Moneybookers) el. paštą bei sumą ir atsidariusiame tinklapyje pažingsniui vykdykite nurodymus. Pinigai bus pervedami akimirksniu ir nereikės laukti kaip būna bankiniuose pavedimuose ar pinigų siuntimuose.

Pinigų išgryninimas per Skrill (Moneybookers)
Iš Skrill (Moneybookers) pinigus galima atsisiųsti čekiu, siuntimu į kreditinę kortelę arba banko pervedimu į Lietuvos banko sąskaitą.

Kokie Skrill (Moneybookers) mokesčiai?
Pinigų įkėlimas į sąskaitą:
Iš kreditinės kortelės: 1.9%
Banko pervedimas: nemokamai Iš internetinės bendrovės, kuri turi Skrill (Moneybookers) sąskaitą: nemokamai
Pinigų išgryninimas iš sąskaitos:
Į kreditinę kortelę: 1.80 EUR
Čekiu: 3.50 EUR
Banko pavedimu: 2 EUR

moneybookers_mastercard_pliusai

Pinigų pervedimas kitiems asmenims apmokestinamas tik 1% (bet ne daugiau nei 0.5 EUR)! Pinigus gavęs asmuo mokesčių nemoka (ne taip kaip Lietuvos bankų pavedimuose)!

Pinigų limitas Skrill (Moneybookers)
Kiekvienam klientui suteikiama skirtingas pinigų pervedimų limitas. Viskas priklauso nuo asmens tapatybės patvirtinimo – kuo daugiau faktų apie save patvirtinsite tuo didesniais limitais galėsite naudotis.

Savo tapatybę galite įrodyti tokiais būdais:
• asmens dokumento el. kopijos siuntimas;
• patvirtinti savo banko sąskaitą – siunčiama testinė pinigų rezervacija, kuria klientas patvirtina, kad sąskaita yra tikra;
• kreditinės kortelės patvirtinimas;
• gyvenamo adreso patikrinimas: Skrill atsiųs Jums laišką pagal pašto kodą. Jei klientas laiške gautą patvirtinimo kodą suveda į Skrill (Moneybookers) nustatymus (mano sąskaitą – profilis – tikrinimas, šalia adreso), jo adresas bus priimtas ir apribojimai padidinti.

Taip pat yra ir VIP klientai, kuriems nėra jokių ribojimų.

Moneybookers Prepaid MasterCard
Plačiau apie Moneybookers Prepaid MasterCard

Aktuali žinia azartiškiems žmonėms – Skrill (Moneybookers) tinka azartiniams lošimams.

 

Naujienos, informacija, klausimai @facebook

20
Share