Tarptautiniai pinigų pervedimai

Vis daugiau lietuvių emigruojant į užsienio šalis, patogus ir nebrangus pinigų pervedimas tėvynėje likusiems artimiesiems tampa aktualia tema. Deja, didelė dalis žmonių klaidingai mano, kad brangios bankų perlaidos yra geriausia priemonė tam padaryti. Galime jums pranešti džiugių žinių! Tarptautiniais pinigų pavedimais šiandien užsiima ne tik bankai –  rekomenduojame keletą patikimų įmonių, galinčių greitai ir nebrangiai pervesti jūsų sunkiai uždirbtus pinigus iš vienos šalies į kitą.

Iš esmės, tarptautinės pinigų perlaidos ne per bankus vyksta dviem būdais:

1. Tiesioginiai pinigų pervedimai iš sąskaitos į sąskaitą. Pažangios įmonės šiandien siūlo tai padaryti tiesiog iš namų naudojantis savo elektronine bankininkyste. Kadangi visą darbą atliekate jūs keleto mygtukų paspaudimu, tokia veikla užsiimančiai įmonei nereikia atidaryti skyrių, nuomotis patalpų, įdarbinti žmonių, todėl paslaugos kaina itin žema. Čia galime rekomenduoti lietuvišką perliuką “Transfergo“. Pavedimas trunka iki 24 val. (dažniausiai keletą valandų), kaina siunčiant iš Lietuvos – vos 9 lt, iš Anglijos – £2.5, iš kitų Europos Sąjungos šalių – € 3. Detalesnį kainų palyginimą galite rasti čia.

2. Grynųjų pinigų pervedimai, kai operacija atliekama neatidarant sąskaitos gavėjui ar mokėtojui. Pavedimui atlikti jūs turite nueiti į vieną iš įmonės skyrių, užpildyti tam tikrą formą ir sumokėti grynais. Paslaugos kainuoja nemažai, bet privalumas tame, kad tokios įmonės veikia ir sunkiai pasiekiamose šalyse, kur nėra kitų būdų pinigams persiųsti, arba kai reikia pinigų neturint priėjimo prie banko sąskaitos (pavyzdžiui, įvykus nelaimei kelionės metu). Čia galima paminėti tikriausiai girdėtas įmones “Western Union” ar “Moneygram”.

 

Norėdami sužinoti daugiau apie kiekvieną perlaidų paslaugą, spauskite ant paveiksliukų.

Paslaugų kainų palyginimai čia.

TransferGo logo       moneygram

Western Union

 

 

Naujienos, informacija, klausimai @facebook

15
Share