Kaip patvirtinti banko kortelę PayPal sąskaitoje?

Tęsiant PayPal temą, šiame straipsnyje detaliai aptarsime kaip patvirtinti banko kortelę PayPal paskyroje. Patvirtinimas (susiejimas, pririšimas) jums bus reikalingas tuo atveju, jei jūs norėsite persivesti pinigus iš PayPal sąskaitos į savo banko sąskaitą. Banko kortelės patvirtinimas taip pat padidina pinigų išsiėmimo limitus. Atminkite, jog Lietuvoje nėra galimybių susieti savo Paypal paskyrą tiesiogiai su banko sąskaita (kaip tai daroma JAV arba D. Britanijoje), tai įmanoma tik per banko kortelę.

Taigi, pirmiausia apie tai, kokias banko korteles PayPal priima Lietuvoje. Prieš keletą metų kortelių pasirinkimas buvo gana ribotas, kadangi tiko tik kreditinės kortelės. Ši sąlyga apribojo PayPal paslaugų prieinamumą didelei daliai lietuvių, nes dauguma gyventojų nėra linkę naudotis kreditinėmis kortelėmis. Jų išlaikymas yra brangus, o ir duodama vertė daug nekeliaujančiam asmeniui yra abejotina.

Laimei, situacija kiek pasikeitė, ir PayPal pradėjo priimti debetines korteles. Jų puslapyje teigiama, jog tinka VISA ir MasterCard debetinės kortelės, ir, žinoma, kreditinės kortelės. Jei norite naudoti debetinę kortelę, turite būti tikri, jog kortelės nustatymai leidžia apsipirkti internetu – paprastai išsiimant kortelę banke jūsų klausia, ar norėsite ją naudoti pirkiniams internetinėje erdvėje. Jei nesate tikri, galite pasiklausti banke arba rasti šią informaciją savo internetinėje bankininkystėje. Be to, jei esate naudoję savo debetinę kortelę sumokėti už pirkinius internete, tai greičiausiai šią kortelę priims ir PayPal. Šiuo metu Lietuvoje veikiantys bankai siūlo įvairius debetinių kortelių variantus, todėl iškilus neaiškumų ar klausimų, siūlome pasikonsultuoti su jūsų banku. Mes savo pavyzdyje naudojome SEB Mylimiausią MasterCard debetinę kortelę.

Taigi, norėdami patvirtinti banko kortelę PayPal paskyroje, spauskite ant mygtuko “get verified”:

kaip patvirtinti banko kortelę su PayPal

Jums atsidarys naujas langas, kuriame galėsite pasirinkti kortelę, jei užsiregistruodami suvedėte jos duomenis. Jei ne, galite įvesti naują kortelę. Pasirinkę banko kortelę (matysis paskutiniai keturi kortelės skaičiai) ar įvedę naujus duomenis, spauskite continue.

PayPal nuskaitys €1,50 nuo jūsų kortelės tam, jog galėtų įsitikinti, kad kortelė tikrai priklauso jums. Po 1 – 2 dienų jūsų kortelės išklotinėje atsiras išrašas su nuskaitymu – pasitikrinti galite elektroninėje bankininkystėje. Nuskaitydami šias lėšas (kurias vėliau galėsite susigrąžinti) PayPal įvedė keturių skaičių kodą, kurį turite nurodyti savo PayPal paskyroje. Šis procesas ir yra kortelės patvirtinimas.

Pats kodas turėtų būti tokio formato: PP*0000CODE. Jums reikės suvesti tuos keturis skaičius, esančius prieš žodį “CODE”. Mūsų pavyzdyje tai yra nuliukai, bet pas jus, žinoma, bus kiti skaičiai. Turėdami šį kodą, eikite į savo PayPal paskyrą, paspauskite ant “Confirm my debit or credit card” ir įveskite skaičius:

Kodo įvedimas PayPal sistemoje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Štai ir viskas!

237
Share

Leave a Reply