Kaip atsidaryti PayPal sąskaitą?

Tikriausiai daug kas esate susidūrę ar bent jau girdėję apie elektroninių mokėjimų sistemą PayPal. Ji yra ypač populiari perkant prekes iš internetinio aukciono eBay bei kitų e-parduotuvių. Šiame straipsnyje detaliai aptarsime kaip atsidaryti PayPal sąskaitą.

Nuėję į PayPal puslapį www.paypal.com paspauskite ant “sign up” nuorodos:

PayPal registracijos puslapis

 

 

 

Toliau jums reikės nurodyti, kokioje šalyje jūs gyvenate (šiuo atveju, Lietuva), bei kokia kalba turėtų būti jūsų paskyros puslapis. Galite rinktis iš anglų, ispanų, prancūzų, rusų ar kinų. Lietuvių kalbos pasirinkties, deja, nėra. Puslapis atrodys šitaip:

PayPal registracijos puslapis su kalba

Jums bus siūloma rinktis iš dviejų sąskaitų: asmeninės (PayPal for you) arba verslo (PayPal for business). Jei PayPal sąskaita jums reikalinga apmokėti už savo pirkinius arba siųsti pinigus draugams ir artimiesiems, rinkitės asmeninę paskyrą. Jei turite verslą, ir jūs norite gauti apmokėjimus per PayPal sistemą, jums geriau tiktų verslo paskyra. Šiame straipsnyje aptarsime asmeninės sąskaitos atidarymą.

Pasirinkę šalį ir kalbą paspauskite mygtuką “Get Started”. Kitame lange jums reikės įvesti el. paštą, adresą bei kitą informaciją. Langas atrodys šitaip:

PayPal registracija

Užpildykite visus laukelius. Žemesnėje puslapio dalyje reikės įvesti telefono numerį bei banko kortelės duomenis. Telefono numerį rašykite su skaičiumi 8, o ne tarptautiniu kodu +370.  Atminkite, kad Lietuvoje negalima susieti PayPal sąskaitos su banko sąskaita, o tik su banko kortele. Naudoti galite kreditinę arba debetinę kortelę.

PayPal informacija apie banko kortelę

Rekomenduojama iš karto suvesti banko kortelės duomenis bei susieti kortelę su PayPal sąskaita (tam reikia uždėti varnelę ant “link my credit card so I can start shopping right away”). Jei registracijos metu negalite to padaryti, kortelės duomenis galėsite suvesti vėliau. Suvedę visą informaciją spauskite “Agree and Create Account”. Jums atsivers šis langas:

PayPal security code

Į langelį suveskite matomas raides ir/ar skaičius (jums bus duota kitokia kombinacija, nei parodyta šiame pavyzdyje).

Suvedus kodą ir paspaudus “Continue” jums bus išsiųstas el. laiškas, skirtas sąskaitos aktyvavimui. Atsidarę gautą laišką, paspauskite “Activate my account” mygtuką. Jūs būsite nuvesti į PayPal langą, kuriame reikės įvesti naujai sukurtą sąskaitos slaptažodį. Jį suvedę nueisite į savo paskyros puslapį, kuris atrodys šitaip:

Paypal sąskaitos puslapis

Voilà, registracija baigta! Šioje stadijoje jau galite siųsti pinigus ar apmokėti už prekes, tačiau jūsų limitas gana mažas. Jei norite didesnio limito, jūs turite patvirtinti savo kortelę. Nepatvirtinus kortelės jūs taip pat negalėsite persivesti pinigus į savo banko sąskaitą. Kaip patvirtinti kortelę, parašysime netrukus!

411
Share

Leave a Reply